Enlinado dla dzieci – angielski dla dzieci w domu

Witaj

Krótka historia z mojego życia

Mam 1.5 roczną córeczkę Maję i od pewnego czasu, przy prostych zabawach, mówiłem dużo angielskich słów i zwrotów.

Wystarczyły 2 miesiące takich zabaw, a ona jest w stanie zrozumieć tyle, że ciężko w to uwierzyć nam – dorosłym.

Moi rodzicie, dziadkowie, a nawet żona, nie dowierzają. Wystarczyło mówić do dziecka przypadkowe zwroty.

Ona teraz wie: gdzie jest mama, gdzie są drzwi, gdzie masz nos, dotknij się w nogę, złap się za głowę itp.

W związku z tym zrodził się pomysł

Organizując zabawy z córką postanowiłem przygotować plan zwrotów, których będę jej uczył – po 2 miesiącach powstał już plik kartek, karteczek i zapisków…

Wtedy zrodził się pomysł:

Czemu to Ty nie miałbyś w taki sam sposób nauczyć angielskiego swojego dziecka? 

Obecny zamysł kurs to VIDEO KURS POŁĄCZONY Z ĆWICZENIÓWKĄ dzięki której Ty jako rodzic, wprowadzisz dziecko w świat angielskiego ucząc go podstawowych zwrotów z języka angielskiego poprzez zabawę.

Jeśli masz własne dzieci w wieku 1 – 8 lat, jesteś ciocią, wujkiem, dziadkiem, opiekunką, to moim zdaniem byłoby to rozwiązanie idealne.

Nie umiesz angielskiego?

Jeśli Twój poziom angielskiego jest niski, to nie będzie to stanowiło żadnej bariery, ponieważ wraz z ćwiczeniówką dostaniesz materiały video online/DVD, w którym sprawdzisz wymowę, znaczenie i zastosowanie używanych zwrotów.

Szczegóły kursu Enlinado – Angielskie dla dzieci w domu

Jest to wstępny pomysł na kurs, który własnie jest w fazach testu. Po zakończeniu testów może przyjąć nieco inna formę, która okaże się najskuteczniejsza w nauce angielskiego dla dzieci w domu.

  • Kurs będzie podzielony na około 40 lekcji, w każdej z nich znajdziesz 2-3 zwroty + objaśnienie z zastosowaniem + przykłady zwrotów w zdaniach + ćwiczenia do wykonania wraz z dzieckiem.
  • Dla Twojej wygody a przede wszystkim dla jak najlepszych wyników dziecka każda lekcja będzie dostępna w formie wideo w kursie online/DVD, który bez problemu odtworzysz na laptopie tablecie lub telefonie z dostępem do internetu. Wystarczy że otworzysz lekcję, wciśniesz PLAY a ja powiem Ci od jakiego zwrotu zaczniemy, jak go zastosować i jakie ćwiczenia wykonać.
  • Dodatkowo każda lekcja będzie posiadała dział „dla rodzica”, w której znajdziesz specjalne wideo dla Siebie, w którym przygotuje Cię do przeprowadzenia danej lekcji

Kurs będzie przeznaczony dla rodziców z dziećmi w wieku od ok. 1 roku do ok. 8 lat. Musisz wiedzieć, że dziecko w tym wieku chłonie wiedzę niczym gąbka.

Naszego języka uczy się dwa lata do poziomu super komunikatywnego (na poziomie dziecka), czemu zatem nie nauczyć go angielskiego?

To otworzy przed nim wiele „drzwi” w przyszłości

Zainteresowany/a – sprawdź szczegóły

W poniższym formularzu możesz podać mi swój adres Email, na który prześle Ci szczegóły dotyczące mojego najnowszego projektu Enlinado – angielskie dla dzieci w domu.