Kurs języka angielskiego Enlinado

Z tą techniką jestem w stanie nauczyć angielskiego każdą osobę w wieku od 14 – 85 lat

Mam na imię Darek Jasiński i dzięki mnie opanujesz angielski.

Już nigdy więcej wstydu, zażenowania, frustracji, smutku, straconych pieniędzy, czasu i motywacji.

Proponuję Ci prostą metodą od prostego chłopaka 🙂

Sam nauczyłem się angielskiego – na własną rękę, nigdy nie mieszkałem zagranicą ani nie pracowałem w firmie anglojęzycznej. Gdy OPANUJESZ coś samodzielnie, możesz znacznie łatwiej przekazać to innym, bo wiesz na co warto zwracać uwagę, a co pomijać.

Co to znaczy “angielski na własną rękę?”

Bez szkoły językowej, prywatnych korepetycji, bez inwestowania pieniędzy, głównie przez internet, rozmawiając ze zwykłymi ludźmi z całego świata.

Na angielski wydałem jakieś “drobne pieniądze“, głównie na książki do czytania (Harry Potter), które kupowałem za 4 – 10 zł 🙂

Ale spokojnie, książki to zaledwie 1 z WIELU dodatków do Twojej nauki. Podstawą nauki jest coś zupełnie innego.

Opracowałem proste techniki opanowania angielskiego

Dzięki którym możesz nauczyć się angielskiego praktycznie w każdym wieku i okolicznościach na tyle aby swobodnie rozmawiać na każdy temat.

Nie musisz ani wyjeżdżać, ani wydawać regularnie pieniędzy – na dobrą sprawę NIE musisz wychodzić z domu.

Jedna z wielu opinii o Enlinado (screen z Facebook)

Komu oferuję swoją pomoc z angielskim?

Pomagam osobom początkującym (zaczynającym angielski od zera), jak i tym które uczą się od wielu miesięcy czy lat, lecz nie pomogły im:

 • szkoła językowa,
 • programy do nauki,
 • fiszki,
 • prywatne korepetycje
 • ani nawet specjalistyczne metody do nauki angielskiego o tajemniczych nazwach, które obiecywały efekty w ciągu 2 tygodni.

Gwarantuję Ci (pisemnie), że to będzie dobry zakup

Podaj swojego maila, a podrzucę Ci próbkę Enlinado, a także kilka moich DARMOWYCH materiałów.


3 powody dla których warto znać angielski


Angielski do szkoły


Jeśli Twoja szkoła NIE spełnia Twoich oczekiwań i pomimo wielu lat nauki NIE umiesz rozmawiać po angielsku, to dzięki mnie zaskoczysz swoich nauczycieli i będziesz w stanie z nimi swobodnie rozmawiać już po pierwszych tygodniach nauki

(pierwsze zauważalne efekty już po 4 tygodniu, zaś do swobodnej komunikacji wystarczy mniej niż pół roku).

Angielski do pracy

Naucz się angielskiego z łatwością i zwiększ swoje zarobki nawet 3krotnie

(tyle według średnich danych zarabiają osoby, które umieją angielski - to dotyczy KAŻDEJ branży, od pracownika biurowego, fizycznego, po kierownika i managera).

W życiu


Nie umiesz angielskiego? Na własne życzenie TRACISZ masę możliwości i okazji.

Być może już zdarzyły Ci się sytuacje w których trzeba było mówić "nie umiem angielskiego". Wstyd? Zażenowanie? Przyrzekanie, że musisz to zmienić? Jakie emocje Ci wtedy towarzyszyły?

Może najwyższy czas się go nauczyć?

Czemu tym razem miało by się udać nauczyć angielskiego?

Wiesz czemu? Ponieważ ja znam Twój problem i wiem jak go rozwiązać. To problem który sam kiedyś pokonałem. Teraz mam swoistą mapę rozwiązania Twoich wszystkich “trudności” z angielskim:

Dzięki mnie już w pierwszych tygodniach działania z Enlinado zyskasz:

 • łatwe przełamanie się do rozmowy, (AŻ 80% uczących się MA Z TYM PROBLEM!)
  szybka nauka nowych słówek i zwrotów,
 • intuicyjne rozumienie zasad gramatycznych, podaję je w prosty – wręcz łopatologiczny sposób,
 • uczenie się dużych ilości słów i zwrotów BEZ list słówek i skomplikowanych systemów – będzie to sama zabawa i przyjemność.

Nie jestem nauczycielem angielskiego

Który godzinami wykuwał zasady gramatyczne. NIE uczyłem się historii języka, ani nie koncentrowałem się na tym, żeby brzmieć w 100% poprawnie.

I wierz mi – nie jest to potrzebne żeby świetnie radzić sobie z angielskim. Nie wierzysz? To skup się teraz 🙂

Ty nie znasz POLSKIEGO 🙂

# Dowód 1

To nie żaden żart. Większość ludzi takich jak ja i ty (o ile nie jesteś polonistą) nie zna naszej gramatyki. Co najwyżej używamy jej automatycznie.

 • Czy wiesz co to jest przydawka?
 • Partykuła?
 • Zdanie podrzędnie złożone?
 • Strona bierna i czynna?

Jeśli tak, to uznanie dla Ciebie, natomiast 80% społeczeństwa zapomina o tym tuż po wyjściu ze szkoły.

GRAMATYKA jakiej uczyli Cię w szkole, nie jest potrzebna do komunikowania się.

# Dowód 2

Małe dzieci w wieku 5, 4 czy nawet 3 lat mogą się swobodnie komunikować po polsku, a czy wiedzą co to jest czas przeszły? Czasownik? Przypadki?

Zatem to pokazuje, że nawet tak proste rzeczy nie są wymagane żeby rozmawiać w dowolnym języku świata.

Twój cel to komunikacja w języku angielskim

Moim celem była swobodna rozmowa po angielsku i wiesz co? Udało mi się to.

Wezmę Cię za rękę i zaprowadzę do tego samego momentu

Nie jestem geniuszem językowym, bardzo kiepsko idzie mi nauka nowych słówek i jestem raczej przeciętny jeśli chodzi o rozumowanie zawiłości gramatycznych, a mimo to rozmawiam swobodnie po angielsku.
Pokażę Ci punkcik po punkciku jak to zrobić albo OD ZERA, albo od momentu gdy coś już umiesz, ale nie możesz rozmawiać po angielsku.

Zobacz opinie na temat Enlinado

W internecie zarówno na moim FB,Youtubie jak i na forach internetowych znaleźć możesz masę opinii na temat mojego produktu. Oto kilka z nich.Opinie o Enlinado z Facebooka:

Wszystkie opinie pochodzą od prawdziwych użytkowników Facebooka, możesz je zweryfikować tutaj oficjalna strona Enlinado na FB

NIE kojarz angielskiego z nauką, bo się nim znudzisz

Gdybym miał w dużym skrócie powiedzieć Ci co właściwie oferuję, to powiedziałbym:

Oferuję Ci zmianę podejścia do angielskiego o 180 stopni. Przestaniesz się go uczyć, a zaczniesz go używać. Jeśli tylko zechcesz wykonywać moje polecenia i czasem przełamiesz się do pewnych czynności, to nauka angielskiego będzie dla Ciebie czymś naturalnym, codziennym, AUTOMATYCZNYM.

Taki kolega od angielskiego

Przekażę Ci moje techniki i wiedzę jak kolega, który uczył się w prosty i naturalny sposób. Zaskoczysz się jak skuteczne są moje metody.

Na początku być może będzie to lekki szok, ponieważ mówię coś ZUPEŁNIE innego niż zdarzyło Ci się słyszeć dotychczas.

Żaden nauczyciel angielskiego Ci o tym nie powie

Znam wielu świetnych pedagogów, którzy mimo szczerych chęci mają kiepskie wyniki w nauczaniu. Czy to jakiś masowy spisek w stylu „im dłużej będziemy ich uczyć a oni się nie nauczą, tym więcej pracy będziemy mieli?
Nie sądzę.

Winą jest po prostu złe podejście do uczenia się języków obcych, powielane przez pokolenia.

Spróbuj mojego sposobu – moich metod, które ubrałem w produkt o nazwie Enlinado, a już po pierwszych tygodniach zobaczysz realne wyniki.

Jak wygląda Twój kurs?

Jeśli chodzi o kwestie techniczną, to są to materiały video, które dzielą się na kilka rodzajów. Niektóre z nich to pogadanki w których staram Ci się przemycić jakąś ideę, inne to na przykład paczki zwrotów z wyjaśnieniami, a jeszcze inne to ŁOPATOLOGICZNE przedstawienie kwestii technicznych, jak choćby podstawy podstaw gramatyki 🙂

Do tego wszystkiego pokazuję Ci jak wykonać plan nauki angielskiego, który jednak NIE będzie typowym planem typu: 3 godziny czytania, 2 godziny ćwiczeń, NIE NIE NIE 😀

Zaskoczę Cię

Aktualny spis materiałów na Enlinado

Czy to na pewno dla mnie? Czy sobie poradzę? TY MASZ TALENT DO JĘZYKÓW, a ja NIE 🙁

Z całym szacunkiem – nie masz racji 🙂
Już w szkole zauważyłem, że pomimo tego, iż byłem raczej średnim uczniem, który kartkówki z angielskiego pisał na trójki. Nauka nowych słówek i zwrotów mi nie szła, ale miałem jedną ważną cechę, którą będę chciał zaszczepić Tobie zarówno w kursie Enlinado, jak i w naszych poniedziałkowych lajwach na Facebooku.

Otóż – lubiłem rozmawiać, gadać, mówić, słuchać, nawet pomimo tego, że mówiłem po angielsku STRASZNIE niepoprawnie.

Gdy oni się blokowali, wkraczałem ja

Wszyscy ci piątkowi uczniowie, którzy zbierali wysokie noty za sprawdziany z gramatyki, listy to kolegi z Anglii (w których używało się 80% schematów w stylu „na początku mojego listu chciałbym Cię serdecznie pozdrowić i…), gdy przychodziło do swobodnej wypowiedzi, nagle pojawiała się blokada i potrafili powiedzieć jedynie te kilka zwrotów, których nauczyliśmy się na lekcji poprzedniej.

Podąż za mną, posłuchaj mnie, a niebawem będziesz anglojęzyczny/a

70, a może i 80 procent mojej nauki było oparte o rozmowy z ludźmi. Praktycznie WSZYSTKIE zasady gramatyczne zrozumiałem przez przypadek. Tak – dobrze rozumiesz. Przez powtarzanie, mówienie z błędami, przez poprawianie mnie przez rozmówców, nagle dostrzegłem te wszystkie schematy gramatyczne, niezbędne do codziennej rozmowy.

W jakim czasie nauczę się angielskiego z Enlinado?

Pierwsze wyniki gwarantuję Ci już za około 21 dni, zaś w 6 miesięcy opanujesz angielski na poziomie B2, czyli upper intermediate, taki który pozwala na swobodną rozmowę praktycznie na każdy temat.

Co musisz robić? Słuchać mnie bardzo uważnie i wykonywać wszystkie polecenia o których mówię w kursie, a także na lajwach. Jeśli coś wyda Ci się trudne, zrób to krok po kroku, a zobaczysz że dzień po dniu będziesz uczyć się nowych rzeczy.

 

Gwarancja zadowolenia

czy-enlinado-dzialaJestem pewien skuteczności Enlinado i chcę mieć pewność, że 100% moich odbiorców jest zadowolonych.

Dlatego daję Ci na przetestowanie go aż 30 dni. W tym czasie zobaczysz większość nagrań, a także zobaczysz pierwsze wyraźne efekty z uczenia się przy wsparciu Enlinado.

Jeżeli w tym czasie NIE powiesz “Wow, mój angielski poprawił się, zaczynam rozumieć coraz więcej i mogę też coraz więcej powiedzieć”, otrzymasz swoje pieniądze z powrotem (jest to zagwarantowane w regulaminie).

Zobacz Enlinado przed zakupem

Jeśli nadal się zastanawiasz, to podaj mi swój numer

Jak zdobyć Enlinado?

Możliwości są dwie:

 1. Zakup online, gdzie po zaksięgowaniu płatności, otrzymujesz dostęp do portalu z którego możesz korzystać z dowolnego urządzenia (telefon, komputer, tablet), a dostęp do nagrań masz wszędzie tam, gdzie masz połączenie z internetem.
 2. Zakup na płycie DVD, gdzie całość przychodzi do Ciebie pocztą.

Płatności są ogólnodostępne, bezpieczne i intuicyjne, do wyboru jest Dotpay, Paypal (możliwość zakupu zza granicy), a także bezpośredni przelew na konto.

Podsumowując:

 1. W pakiecie 40 nagrań, ponad 8 godzin materiałów video (plus dostęp do nowych aktualizacji)
 2. Plan nauki z Enlinado
 3. Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na FB
 4. Zaproszenie na poniedziałkowe lajwy na których robimy fajne i proste ćwiczenia motywacyjne.
 5. Gwarancja zadowolenia 30 dni na przetestowanie

 

 

Enlinado on-line
Cena:


297,97 złotych
197,97 złotych


Enlinado na DVD
Cena:


307,97 złotych
207,97 złotych


Enlinado na DVD za pobraniem
Cena:


317,97 złotych
217,97 złotych


Zapłać przez DOTPAY
(zapłacisz za pośrednictwem każdego banku)
Płatność Paypal


Za pobraniem
enlinado-za-pobraniem