Naucz się mówić po angielsku z Enlinado w 3 miesiące

Zmarnowałem W ŻYCIU 3 szanse, bo nie znałem angielskiego

 

Staż w Kanadzie

Pamiętam jak dziś, miałem wtedy 19 lat, mogłem jechać na międzynarodowy staż do Kanady z bardzo dobrym stypendium.W formularzu w rubryczce „Twoja znajomość angielskiego„, wpisałem najpopularniejsze kłamstwo jakiego ludzie używają w takiej sytuacji – „angielski komunikatywny”.

Następnie były testy na których mieli sprawdzić nasze zdolności.

Nie wymagano od nas nie wiadomo czego, mieliśmy się dogadać – niestety zawiodłem… Dukałem, jąkałem się, nie potrafiłem przekazać prostych
informacji w stylu „chcę wypożyczyć samochód na 3 godziny.

Praca w lokalnej firmie usługowej na dziale obsługi klienta

Lubię pracę z ludźmi. Obsługa klienta to była dla mnie wymarzona praca. Pech chciał (a przynajmniej tak to wtedy odebrałem), że firma współpracuje z innymi krajami. Maile, listy, faktury, ale przede wszystkim dużo telefonów, które trzeba płynnie odbierać i przekazywać informacje. Dość spore wynagrodzenie jak na tamte czasy i na tę okolicę, przeleciało mi koło nosa.

A miałem naprawdę duże doświadczenie w tej branży i spełniałem wszystkie wymagania. Poza tym jednym.

A trzecia szansa? O tym opowiem za chwilę.

Jeśli nie nauczysz się angielskiego TERAZ, to kiedy?

Zrozumiałem, że umiejąc angielski dobrze, mogę wiele zyskać.  Z całą pewnością lepsze wynagrodzenie. Praktycznie wszystkie ogłoszenia o pracę na wyższych stanowiskach, mają wymagany ten język.

Według Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń w 2015 roku opublikowanego przez portal „Interia.pl”, osoby znające angielski na poziomie zaawansowany, zarabiają średnio 5700 zł, zaś osoby znające angielski słabo, już tylko 3879 zł.

Wynika z tego, że znając angielski dobrze, możesz zarobić W POLSCE o 32 % więcej. Robi wrażenie, nieprawdaż?

Po angielsku dogadasz się praktycznie wszędzie

Szacuje się, że nawet 2 miliardy ludzi na świecie, umieją angielski na dobrym poziomie (w tym oczywiście native speakerzy – czyli rodzimi użytkownicy języka). Teraz, gdy poznałem dziesiątki, a może setki ludzi z całego świata, wiem że jest to prawda.

 • nawiązałem masę kontaktów i przeprowadziłem tysiące konwersacji, które skutkują wieloletnimi znajomościami z ludźmi dosłownie z całego świata, od Europy, przez Azję, Amerykę a nawet Afrykę,
 • wziąłem udział w wielu ciekawych projektach międzynarodowych,
 • zarobiłem dużo pieniędzy dzięki temu, że znam angielski,
 • i przede wszystkim NIE mam kompleksu mniejszości, gdy ktoś na ulicy pytanie mnie “Excause me, do you speak English“?

Poświęciłem na angielski wiele lat

Wiem, że 80% rzeczy mogłem zrobić szybciej, łatwiej i przyjemniej, ale dzięki mojej wiedzy, moim technikom i trikom, TY możesz nauczyć się angielskiego:

 • unikając większości błędów, które może popełnić osoba początkująca,
 • unikając utrwalania złych nawyków, które wpajają nam w szkołach,
 • oszczędzając wiele godzin, dni, miesięcy i lat przeznaczonych na tradycyjną naukę,
 • a wszystko to w przyjemny sposób, we własnym domu, z darmowymi narzędziami i z PRAWDZIWYMI nauczycielami z USA, Anglii czy Australii

Mam na imię Darek, rozmawiam po angielski, piszę po angielsku i oglądam filmy po angielsku.

Nigdy nie chodziłem do żadnej szkoły językowej, nie zapłaciłem nawet złotówki za korepetycje a mimo to mam około 30 własnych nauczycieli tego języka (z każdego zakątka świata).

Chciałbym zaprosić Cię do prezentacji mojego kursu do nauki angielskiego Enlinado, czyli ENglish LIke NAtives DO (Angielski jak robią to rdzenni mówcy). Dokładna prezentacja Enlinado, znajduje się poniżej.


Co to jest Enlinado?

opakowanie-boxTo moja filozofia nauki angielskiego. Dzięki Enlinado już po pierwszym miesiącu zobaczysz efekty, zaś w pół roku (6 miesięcy) będziesz w stanie nauczyć się angielskiego we własnym domu, mając dostęp do:

 • 30 nagrań z pakietu Enlinado,
 • dziesiątek darmowych materiałów (video, nagrań dźwiękowych i ćwiczeń),
 • setek tekstów dostosowanych do Twojego poziomu,
 • około 20 miejsc w których poznasz darmowych nauczycieli angielskiego (z których większość to native speakerzy),
 • darmowych programów (na smartfona) które wspomogą Twoją naukę,
 • grupy wsparcia na FB.

Oto kilka słów na temat Enlinado w mojej prezentacji:


Po co uczyć się angielskiego?

W tym nagraniu pokażę Ci miejsca w których za darmo znajdziesz wielu nauczycieli z Anglii, USA, Kanady czy Australii

Bo angielski to język globalny.

Kiedyś łacina, później francuski, a dziś angielski. Umiejąc angielski na nieco wyższym poziomie niż tylko podstawowe, nieskładne zwroty, jesteś w stanie zyskać znacznie więcej, zarówno w pracy, w relacjach z ludźmi, ale też w dostępie do informacji (pasja, hobby, ciekawostki).

Nie trzeba wyjeżdżać, aby Twoje umiejętności językowe przełożyły się na profity. Praktycznie każda dobrze prosperująca firma czy korporacja, wymaga od pracowników dobrej znajomości języka angielskiego, gdyż obecnie Polska ściśle współpracuje ze światem.

Lepsze pieniądze w pracy zagranicą

“Wystarczy, że znasz kilka zwrotów po angielski, za granicą nikt nie zwraca na to uwagi”

Czy aby na pewno?!

Z całym szacunkiem, ale to nie jest prawda. Moi znajomi, którzy umieli angielski naprawdę dobrze, już na początku – na start, dostawali znacznie lepszą pracę i większe zarobki (czasem nawet o połowę większe!)

Wyobraź sobie, że to do naszego kraju przyjeżdżają ludzie, którzy chcą legalnie pracować. Czy możesz im zaoferować lepszą pracę, która wymagałaby komunikatywności?

 

Dzięki temu popularnemu narzędziu, możesz nawiązać kontakty z ludźmi z całego świata. Pokażę Ci jak to zrobić krok po kroku.

Prestiż społeczny i wygoda

Znajomość angielskiego jest dobrze postrzegana.

Od sytuacji takich jak ta w której ktoś w autobusie pyta nas o drogę, a my potrafimy odpowiedzieć, aż po sytuację gdy jesteśmy w stanie obsługiwać aplikację na telefonie, która nie ma wersji polskiej.

Jednak skoro jesteś na tej stronie to chyba nie muszę Cię do tego przekonywać 🙂

Tak uczą się poligloci

Jestem pasjonatem języka angielskiego, gdy tylko mam możliwość używania go, chętnie podejmuje dyskusje, dzięki temu poznaję nowych ludzi. W ostatnich latach poznałem wielu poliglotów i okazuje się, że 90% z nich posługuje się tymi samymi metodami.

 • nie ważne czy uczą się niemieckiego, polskiego czy chińskiego,
 • nie ważne czy mają 15 minut dziennie czy 6 godzin na dobę,
 • nie ważne czy są uczą się języka do pracy czy dla przyjemności.

Sekret językowy?

O co zatem chodzi, jaki to sekret, jaka niesamowita metoda, która sprawia że jedni uczą się języka w rok, a inni po 15 latach “nauki” wciąż go nie potrafią go na tyle aby się swobodnie komunikować?

Okazuje się, że aby uczyć się języka obcego szybko, należy w miarę swoich możliwości, uczynić go częścią naszego codziennego życia. Wtedy nauka nie jest kojarzona z typowym procesem “szkolnego” uczenia się, a z czymś naturalnym i często przyjemnym.

Ludzie z natury są leniwi, dlatego przy tradycyjnej nauce za tydzień, dwa lub za miesiąc, pojawią się trudności, a te sprawią że odłożymy lekcje na “jutro”, zrobimy “tydzień przerwy”, a jak to się kończy już zapewne wiesz.

Jeśli jednak:

 • masz znajomych obcokrajowców, którzy często piszą do Ciebie po angielsku,
 • Twoja praca, hobby czy pasja wymaga znajomości tego języka (bo po angielsku jest: szybciej, więcej, lepiej),
 • masz jakieś obowiązki wymagające znajomości angielskiego,
 • masz cele związane z angielskim (np. wyjazd do USA czy Anglii)

Wtedy nauka staje się dla Ciebie codziennością.

Kolejność uczenia się angielskiego

Pokażę Ci mój plan nauki angielskiego, który możesz wdrożyć do swojego codziennego życia

Następna rzecz jaką zauważyłem u osób umiejących więcej niż 3 języki obce, to podejście do kolejności uczenia się języków.

 1. Najpierw ci ludzie uczą się podstawowych zwrotów, takich jak “mam na imię” czy “mieszkam w…”, zero gramatyki, zero składni.
 2. Po kilku tygodniach, uczą się podstaw gramatyki, czyli kwestie kolejności budowy zdań, zadawanie pytań, podstawowa odmiana czasowników.
 3. Następnie przez kolejne miesiące jest JEDEN wielki mix. Dużo rozmowy, ćwiczeń językowych, przykładów, uczenia się słówek i zwrotów.

Dzięki temu, najlepsi z nich w ciągu 3 miesięcy są w stanie porozumiewać się w języku obcym. Jako dowód, zobacz tego Pana – zobacz co potrafi po 3 miesiącach uczenia się polskiego:

Po 3 miesiącach nauki polskiego

W Enlinado daję Ci to wszystko w pakiecie

Połączyłem wszystkie mądrości moich znajomych, a także swoje doświadczenie z ostatnich lat i stworzyłem kompletny pakiet w którym wyjaśniam i pokazuję:

 • jak warto uczyć się angielskiego krok po kroku,
 • jak pokonać strach przed mówieniem po angielsku (wielki problem wielu początkujących),
 • jak opanować podstawowe kwestie gramatyczne języka angielskiego (zadawanie pytań, tryb rozkazujący, składnia budowy zdań, podstawowe czasy wraz z odmianami),
 • a także mnóstwo moich przemyśleń, uwag i ciekawostek dotyczących angielskiego.

Oto kompletny spis nagrań:

Gwarancja zadowolenia

czy-enlinado-dzialaJestem pewien skuteczności swojego produktu i chcę mieć pewność, że 100% moich klientów jest zadowolonych.

Dlatego daję Ci na przetestowanie go aż 30 dni. W tym czasie zobaczysz większość nagrań, a także zobaczysz pierwsze wyraźne efekty z uczenia się przy wsparciu Enlinado.

Jeżeli w tym czasie NIE powiesz “Wow, mój angielski poprawił się, zaczynam rozumieć coraz więcej i mogę też coraz więcej powiedzieć”, otrzymasz swoje pieniądze z powrotem (jest to zagwarantowane w regulaminie).

Jak zdobyć Enlinado?

Możliwości są dwie:

 1. Zakup online, gdzie po zaksięgowaniu płatności, otrzymujesz dostęp do portalu z którego możesz korzystać z dowolnego urządzenia (telefon, komputer, tablet), a dostęp do nagrań masz wszędzie tam, gdzie masz połączenie z internetem.
 2. Zakup na płycie DVD, gdzie całość przychodzi do Ciebie pocztą.

Płatności są ogólnodostępne, bezpieczne i intuicyjne, do wyboru jest Dotpay, Paypal (możliwość zakupu zza granicy), a także bezpośredni przelew na konto.

Podsumowując:

 1. W pakiecie 30 nagrań, ponad 5 godzin materiałów video (plus dostęp do aktualizacji)
 2. Plan nauki z Enlinado
 3. Dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na FB
 4. Gwarancja zadowolenia 30 dni na przetestowanie

Pozostaje zaprosić do zakupu.

Możesz zakupić Enlinado na 2 sposoby:

 1. Zakup on-line poprzez płatność dotpay lub paypal – w tym przypadku po zakupie dostaniesz dostęp do naszego portalu gdzie znajduje się cały kurs. Dostęp po kilkunastu minutach.
 2. Zakup na płycie DVD – poprzez płatności dotpay, paypal lub za pobraniem – w tym przypadku wyślemy do Ciebie płytę DVD z całym kursem. Płyta zostanie wysłana w ciągu 24h po przesłaniu adresu do dostawy.

 

 

Enlinado on-line
Cena:


297,97 złotych
197,97 złotych


Enlinado na DVD
Cena:


307,97 złotych
207,97 złotych


Enlinado na DVD za pobraniem
Cena:


317,97 złotych
217,97 złotych


Zapłać przez DOTPAY
(zapłacisz za pośrednictwem każdego banku)
Płatność Paypal


Za pobraniem
enlinado-za-pobraniem