Co robić w domu w czasie kwarantanny

Pewnie wielu z Was w obecnym czasie zastanawia się nad tym, co robić w domu w czasie kwarantanny…

Możesz wybrać oglądanie seriali od rana do wieczora ale możesz też wykorzystać ten czas na bardziej ambitnie, na poprawę swojego angielskiego 🙂

Nauka angielskiego w domu w czasie kwarantanny

Jak się okazuje to doskonały sposób na to żeby miło spędzić czas i doszlifować swoje umiejętności w angielskim. Jak najbardziej zachęcam do wspólnej nauki z żoną, mężem, partnerem czy nawet dziećmi, ponieważ we dwoje efekty nauki będą lepsze. Już nie raz udowadniałem, że nauka angielskiego w domu to jedno z najlepszych rozwiązań nawet jeśli jesteś osobą początkującą.

Oto 4 powody dlaczego warto uczyć się angielskiego w domu w czasie kwarantanny:

 • to kreatywnie spędzony czas wspólnie ze swoja rodziną,
 • w czasie kwarantanny łatwiej Ci będzie znaleźć “Native Speakerów” na BEZPŁATNE KONWERSACJE (w moim kursie Enlinado 500+ zwrotów znajdziesz strony gdzie szukać takich osób),
 • w ciągu 2 tygodni ucząc się zaledwie 2h dziennie jesteś w stanie opanować ok. 100 podstawowych zwrotów, które pozwolą Ci przeprowadzić podstawową rozmowę na wiele tematów,
 • po opanowaniu epidemii w gospodarce NADEJDZIE KRYZYS co oznacza wyższe bezrobocie, wyższe ceny i mniejsze zatrudnienie. Znajomość angielskiego w tych czasach może okazać się KLUCZOWA, aby utrzymać swoje stanowisko pracy lub znaleźć nową, dobrze płatną posadę.

 

Jak uczyć się angielskie w domu

Aby osiągnąć szybkie efekty w nauce angielskiego w domu

należy skorzystać ze sprawdzonych narzędzi.

W tym celu już kilka lat temu stworzyłem swój flagowy kurs do nauki angielskiego w domu o nazwie Enlinado 500+ zwrotów.

Kurs Enlinado 500+ zwrotów, zawiera ponad 500, dokładnie 560 najcześciej używanych zwrotów w języku angielskim. Jeśli nauczysz się tych 500 zwrotów to w myśl teorii, która mówi, że pod jeden zwrot możesz podstawić około 30 słów, dzięki którym otrzymasz 30 nowych zdań/zwrotów to znając 500 zwrotów jesteś w stanie zbudować ok. 15 000 zdań/zwrotów – będąc na takim poziomie możesz w miarę swobodnie przekazać praktycznie każdą informację w języku angielskim.

Dlaczego wybrać ten kurs do nauki angielskiego?

 • Kurs stworzyłem specjalnie z myślą o osobach początkujących i średnio zaawansowanych,
 • W ciągu 2 miesięcy jesteś w stanie osiągnąć poziom “mówienia w języku angielskim” zaczynając od kompletnego zera,
 • Po zakupie otrzymujesz natychmiastowy dostęp do kursu,
 • Dostęp do kursu na zawsze (oferta limitowana na czas promocji)
 • GWARANCJĘ na zwrot 30 dni zamiast 14 dni
 • BONUS – bezpłatny dostęp do aktualizacja na zawsze.

W związku z zaistniałą sytuacją

aż 50% zniżki na cały kurs

Aby skorzystać z tej oferty kursu podaj swój email na stronie poniżej:

KLIKNIJ TUTAJ ABY PRZEJŚĆ DO STRONY

Po wpisaniu swojego emaila – system przekieruje Cię do strony z promocyjną ofertą kursu i bezpłatną lekcję próbną,

w której zobaczysz jak dokładnie wygląda mój kurs 🙂

 

Widzisz mnie po raz pierwszy?

Jeśli chcesz potwierdzić moja wiarygodność i upewnić się w tym, że ten kurs to idealne rozwiązanie dla Ciebie to zachęcam Cię do sprawdzenia moich bezpłatnych lekcji jak i opinii na mojej stornie na fb: Enlinado na faccebook/u

 

Do zobaczenia w kursie

Darek z Enlinado

10 thoughts on “Co robić w domu w czasie kwarantanny”

 1. Obejrzałam już kilka filmików i powiem szczerze, że jeszcze nikt w tak krótkim czasie nie zmotywował mnie do nauki. Bije pozytywna energia, ja tyle lat odkładałam naukę języka chyba już wiem dlaczego. :))
  Mam nadzieje, że osoba po 40 też ma szanse nauczyć się mówić po angielsku, trochę jestem przerażona że mogę stracić pracę. W moim zespole jest pełno młodych dziewczyn, które świetnie sobie radzą z komunikacją. Ja już dostałam od szefa małe ostrzeżenie, wygląda to nieprofesjonalnie jak jego prawa ręka nie zna angielskiego. Myślałam, że całe życie wystarczy mi tylko dodatkowa znajomość rosyjskiego. Niestety nie te czasy..

 2. Ja staram się jak najwięcej czasu mądrze zagospodarowywać, nie chce stracić czasu na pewno na seriale. Czytam książki i ostatnio myślę właśnie nad nauką języka angielskiego.

 3. Cześć, nauka teraz to super pomysł. Mówiąc szczerze jestem strasznym leniem i nigdy mi się nie chciało za to brać.. Myślałam, że nie dotyczy mnie to, że jakoś mi się uda bez znajomości języka. Myliłam się i to bardzo, ludzie traca teraz prace między innymi o to, że zostają tylko najlepsi.
  Kto jest lepszy? Ktoś komunikatywny kto da sobie rady w każdych warunkach a znajomość języka to dodatkowy atut.

 4. Macie racje, trzeba coś robić żeby nie zwariować. Ja siedzę z moim synem i rozwiązuje wszystkie lekcje, które nauczyciele zadają online. Wpadałam na pomysł, że możemy się uczyć języka wspólnie.
  Bardzo mnie to cieszy, że mogę się uczyć języka z kursem Enlinado.

  Miałam wiele podejść, teraz chyba zmotywowała mnie taka nauka online. Nauczycielki łączą się z nami przez fb oraz inne aplikacje. Bardzo mi się zaczyna podobać taka nauka.

 5. Potrzebuje własnie takiej motywacji.
  Sama nie umiem się zmusić do nauki, długo odwlekałam spotkanie z angielskim. Przypadkiem wpadłam tutaj i bardzo mi się podoba taka forma nauki. W wolnym czasie dużo szyje, staram się jak najwięcej czasu zająć.

 6. Nauka języków, gra na instrumencie, kursy fotografii – to są moje cele na najbliższy czas który jeszcze trochę potrwa. 🙂

  Zawsze było za mało czasu, teraz go mam aż za dużo i absolutnie nie chce należeć do grupy osób, który ten czas chcą bezczynie przeleżeć.

 7. Trafiłam tutaj przypadkiem, mówiąc szczerze nie planowałam nauki języka w tych miesiącach bardziej odkładałam na wakację. Sytuacja się diametralnie zmieniała na świecie i w moim życiu, dlatego zmieniam zdanie. Siadam do nauki teraz, ale z głową tak jak mówisz systematycznie oczywiście nie będę już popełniać szkolnych błędów nauki po 1h raz czy dwa razy w tygodniu.
  Taka nauka absolutnie nie przynosiła mi żadnych efeketów wręcz doprowadzała do tego, że bardzo się zrażałam i oczywiście szedł za tym ciąg braku skutecznych metod nauki.
  Zdaję sobie sprawę, że pamięć krótkotrwała bazuje na kilku elementach i żeby nauczyć się mówić tak naprawdę zapamiętać ten angielski pomogą mi ćwiczenia. Dokładnie taka metoda jaką Ty oferujesz moim zdaniem jest ona najlpesza.
  Mając w domu stos książek, fiszek itp pomijając motyację to nie uczymy się mówić, bo to nie jest naturalna nauka.
  Co z tego, że ktoś nas posiadzi przed książką i ucz się wymowy. Skąd mamy ją znać? Przecież my się dopiero języka uczymy. Bardzo dużo mi w głowie się rozjaśniło oglądając kilka Twoich filmików na yt i generlanie czytając co piszesz. Tu nie ma koloryzowania tylko widnieje jasno na białym cała prawda nauki języka.
  Cała gramatyka itp to naprawdę nie jest potrzebne to tylko uczymy się pod EGZAMIN po egzaminie gdzie ta pamięć trzeciego warunkowego okresu??
  Dlatego uważam, że ten kurs dla początkujących i osób które chcą się nauczyć mówić naturalnie jest bardzo potrzebny mi otworzył oczy.

 8. Ja uczę się tańczyć z narzeczoną pierwszy taniec, tyle mnie o to dręczyła że uległem. Później myślę o nauce języka angielskiego.

 9. Nauka języka to genialny pomysł na teraz, jeszcze długo posiedzimy w domu niestety..
  Zbierałem się do nauki już od jakiegoś czasu nie jestem tutaj przypadkiem, to bardzo świadoma decyzja. Widocznie musiałem trochę do niej dorosnąć, bo zawsze chciałem się nauczyć mówić. Moim cichym marzeniem jest wyjazd na dłużej do USA, tutaj pieniądze nie grają roli, bo ja odkładam już od kilku dobrych lat na taki wyjazd. Mam tam dalszą rodzinę i nie byłbym sam. Dziwne to jest, ale mając tam rodzinę ja nie nauczyłem się języka, chyba bliscy nie sa motywacją do nauki tak to działa niestety trzeba się samemu zmotywować. :))

 10. Cześć, jestem tutaj już od jakiegoś czasu powiem szczerze że lepszego momentu na naukę niż teraz to chyba nie będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.