Podstawowy kurs Enlinado gdzie kupić?

Witaj Serdecznie, z tej strony Darek z Enlinado. Być może jesteś tutaj po raz pierwszy, a być może już znasz jakiś mój kurs. Z dużym prawdopodobieństwem jest to kurs 500 zwrotów z Enlinado, który obecnie jest moim głównym produktem, na który kładę największy nacisk.

Jednak często otrzymuję pytania w stylu: ale ty miałeś też taki kurs podstawowy dla początkujących, prawda? Czy można go kupić?

Owszem, nadal go mam i nadal jest on promowany. Dziś wyjaśnię Ci różnicę pomiędzy kursem podstawowym, a kursem ze zwrotami. Dwa z tych kursów polecane są dla osób początkujących i jak najbardziej się uzupełniają, dlatego jeśli bierzesz angielski na poważnie i poza samą komunikacją, chcesz jeszcze skupić się na podstawach gramatyki, poznać działanie podstawowych czasów, poprawnie zadawać pytania czy być w stanie łatwo stworzyć tryb rozkazujący a jeszcze tego nie znasz, to kurs podstawowy jest dla Ciebie.

Różnica Enlinado 500 zwrotów a Enlinado kurs podstawowy

A zatem zacznijmy od końca, czyli od pakietu zwrotów. Jest to ponad 500 angielskich zwrotów ubranych w rozbudowane zdania, plus objaśnienie każdego zwrotu z osobna, plus nagranie native speakera, plus ćwiczenia. To jest rozwiązanie dla osób, które chcą za wszelką cenę nauczyć się mówić. Szybko i bez zbędnego zastanawiania się dlaczego tak jest. Najczęściej kupują go osoby, które już coś tam umieją, ale brak im płynności, nie potrafią szybko artykułować zdań i mają problemy ze zrozumieniem. Ten kurs w tym na pewno pomoże.

Kurs podstawowy to z kolei rozwiązanie dla totalnie początkujących. Mamy pakiety zwrotów dla osób totalnie nowych (można by powiedzieć “zielonych” 🙂 ). Jeśli dziś zaczynasz angielski to warto zahaczyć o kurs podstawowy. Będą tam tak jak wspomniałem, materiały głównie dla początkujących. Poniżej znajduje się pełna lista materiałów z kursu podstawowego.

Gdzie kupić podstawowy kurs Enlinado?

A zatem jest on dostępny w tym linku. Zobacz prezentację, sprawdź zawartość materiałów, które się tam znajdują. Oczywiście zachęcam do skorzystania z dwóch pakietów (podpowiem też, że kupując jeden, na drugi dostajemy bardzo ciekawą propozycję cenową, ale trzeba zobaczyć materiał, który ukaże się tuż po zakupie, dlatego wykaż się cierpliwością 🙂 ).

Pozdrawiam Serdecznie i do zobaczenia już niebawem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.